Kuidas veebist ostes õige madrats leida?

Kuigi meie Nuti Mööblikauplustes on väljas kõik top-madratsid, siis suurem osa madratsivalikust on leitav siiski meie e-poest, mis võimaldab tuua ostjani suurema hulga tooteid. Madratsi tellimine veebist võib tunduda hirmutav ja riskantne, kuid tegelikult on see sama ohutu ning isegi lihtsam, kui tavapoest ostes. Ka meie klienditeenindus on just selleks, et arvestada Teie soovidega leidmaks just nimelt see õige madrats. Oleme kirja pannud mõned soovitused, mille peale mõelda enne madratsi ostmist veebist.
Loe lisaks

Aeg kolida õue!

Kevad on saabunud, ilmad soojenemas ning praegu on õige aeg hakata mõtlema oma aia kujundamisele. Sealjuures ei saa unustada aiamööblit, mis leiab kogu suve vältel palju kasutust. Võib öelda, et taimede kõrval on aiamööbel tähtsamaid kujunduselemente. Lisaks välimusele, on sama oluline ka mööbli vastupidavus ilmastiku muutustele, kuumale päikesele ja tugevale vihmale.
Oleme välja toonud klientide seas lemmikumad tooted nii aeda kui terrassile. 

Loe lisaks

Miks valida täispuitmööbel?

Puitu on mööblitööstuses kasutatud väga pikka aega, pakkudes ajatut välimust. Aja möödudes on turule tulnud alternatiivsed materjalid, mis on masstoodanguks odavamad kui puit. Need võivad küll ostes kenad välja näha, aga kui kaua spoonitud puitlaastplaat vastu peab? Täispuidust mööblit ostes investeerite tootesse, millel on potentsiaali kesta põlvkondi. Kui endiselt kahtlete, kas puitmööbel on oma hinda väärt, lugege täispuidust mööbli mõningaid eeliseid.

Loe lisaks

2 sammu, mida tehes kestab Su madrats kauem

Veedame kolmandiku elust oma madratsil magades. Uus madrats kestab keskmiselt 7-10 aastat sõltuvalt madratsi vastupidavusest ja kvaliteedist. Kvaliteetse madratsi säilitamise juures ei saa mööda vaadata ka selle korrektsest ning korrapärasest puhastamisest. Siiski on kaks lihtsat sammu, mille kasutegur võib aastaid tunda anda. Neid järgides hoiad oma madratsi heas vormis ning pikendad selle eluiga.

Loe lisaks

Madratsi valimise ABC

Kuigi veedame ligi kolmandiku päevast magades, unustame tihtipeale pöörata tähelepanu erinevatele teguritele, mis määravad meie unekvaliteedi. Üheks hea une saladuseks on kindlasti mugav ning keha õigesti toetav madrats. Selle leidmine võib osutuda parajaks katsumuseks, seega anname Teile mõned soovitused, millest uue madratsi valimisel lähtuda.
Loe lisaks

Arhiiv

või
Maksa hiljem