KONTINENTAALVOODI STAR
HALL
SOODUSHIND ALATES: 499.- 
TARNEAEG: 7 - 21 TÖÖPÄEVA

Lisa ostukorvi

Kontinentaalvoodi Star - stiilne, praktiline ja vastupidav!
Komplekti kuulub:
Voodiraam
, mis on valmistatud täispuidust, vineerist ja mööbliplaadist, polsterdatud porolooniga ja kaetud kangaga. Mõõdul 120x200 on üks voodiraam, teistel mõõtudel kaks voodiraami.
Täispuidust põhjalipid.
 
Puitjalad
, mis on mustaks värvitud kasepuidust ja 15cm kõrged.
Jalgade kõrguse tõttu on voodialune kergesti ligipääsetav ja see jätab kenasti ruumi ka robottolmuimejale oma toimingute tegemiseks.
Voodipeats
, mille kõrgus on 116cm ja paksus 10cm. Peatsile annab pehmuse 5cm paksune profileeritud poroloon ja vatiin. Peats on polsterdatud kangaga, lisailmet annavad nööbid, mis toovad peatsi kontuuri hästi esile. Peats on voodi külge kinnitatav, see hoiab tervet voodit ühtse tervikuna.
Madratsi puhul on kasutatud keskmise jäikusega 7-tsoonilist pocket vedrustust (traadipaksus 1.8-2.0 mm). Pocketvedrustuse eeliseks bonnellvedrustuse ees on vedrusüsteemi jaotus. Kui bonnellvedrustuse puhul on terve vedrublokk üks tervik, siis pocketvedrustuse puhul on kõik vedrud eraldi toimivad üksused, mis loovad ühtse terviku. Pocketi puhul töötab madratsist ainult see osa, mida kasutatakse (nt. ei ole kaaslase öine “siplemine” teisele magajale nii tundlik kui bonnelli puhul). Tavalisest vedrumadratsist muudab selle madratsi erilisemaks just selle 7-tsooniline pocket vedrustus, mis tagab ühtlasema kaalujaotuse üle terve keha. Õlapiirkonnas on madrats pehmem, vähendades õlgadele vähem survet ning keskosas on madrats tugevam, mis tagab selgroole parema toetuse ja loomulikuma kehaasendi une ajal. Vedrubloki servad ja pealsed on kaetud porolooniga. Madratsikate on valmistatud vastupidavast mööblikangast ja valgest venivast stretsh-kangast. Soovi korral on madratsikate ka eemaldatav ja pestav.

Valmistatud Eestis!

KATTEMADRATS EI KUULU KOMPLEKTI!
Vali sobiv siit:
või
Maksa hiljem