TEKK DREAM SOFT TOUCH WOOL
SOODUSHIND ALATES: 59.- 
TARNEAEG: 7 - 14 TÖÖPÄEVA

Lisa ostukorvi

Soe ja kerge kaamelivillaga täidetud tekk, mis tagab kvaliteetse une aastaringselt. Tekk on täidetud eriti pehme ja kerge kaamelivillaga 300g/m2, mis hoiab optimaalset temperatuuri. Kaamelivillast tekid on kõikidest villatekidest kõige kergemad ja soojemad. Need on hüpoallergeensed, omavad kosmeetilisi omadusi ja sobivad ideaalselt külmaks aastaajaks. Kaamelivill, erinevalt teistest villaliikidest, on suurepärane staatilisuse leevendaja ega tõmba tolmu ligi. Kaamelivillatoodete all magades tunnete end mugavalt, sest olenemata temperatuurist ei higista, ei külmu ega kuumene üle.
Pange tähele, et villase täidisega või villasest riidest valmistatud toodetel võib olla nõrgem või tugevam loodusliku villa spetsiifiline lõhn. Kui villalõhn tundub liiga tugev, võib toodet õhutada kuivas ruumis. Villaseid tooteid ei soovitata eriti tundliku lõhnatajuga kasutajatele.
Toode on sertifitseeritud vastavalt Öko-Tex Standard 100-le, mis garanteerib, et see ei sisalda inimese tervisele kahjulikke aineid.

või
Maksa hiljem