Kommenteeri
Puitu on mööblitööstuses kasutatud väga pikka aega, pakkudes ajatut välimust. Aja möödudes on turule tulnud alternatiivsed materjalid, mis on masstoodanguks odavamad kui puit. Need võivad küll ostes kenad välja näha, aga kui kaua spoonitud puitlaastplaat vastu peab? Täispuidust mööblit ostes investeerite tootesse, millel on potentsiaali kesta põlvkondi. Kui endiselt kahtlete, kas puitmööbel on oma hinda väärt, lugege täispuidust mööbli mõningaid eeliseid.
Vastupidavus

Puitmööbel on erakordselt vastupidav ja vajab suhteliselt vähe hooldust. See on ideaalne valik neile, kes otsivad oma puitdetailidelt pikaealisust. Võrreldes muudest materjalidest mööbliga, on täispuitmööbel peaaegu pragunemis -ja purunemiskindel. Siiski tuleb vältida intensiivse päikesevalgusega kokkupuudet, mis võib põhjustada värvimuutust ja lõhenemist. Mööbliesemele tuleks valida ühtlase temperatuuriga koht, sest puitmaterjalid on niiskuse, kuivuse ja muude äärmuslike tingimuste suhtes tundlikud. Täispuidust mööbli valmistamiseks kasutatakse kvaliteetseid vastupidavaid viimistlusmaterjale ja tehnoloogiaid. Mööblit on võimalik korduvalt üle lihvida ja anda uus värske ilme. 


Keskkonnasõbralik valik

Kuna aina populaarsemaks on muutunud elustiiliga tehtavad keskkonnahoidlikumad valikud, vähendades seeläbi oma süsiniku jalajälge, tasub maja sisustamisel mõelda puitmööbli soetamisele. Puitu võib pidada kõige keskkonnasõbralikumaks tooraineks. See on täiendatav ja taastuv ning ainus ehitusmaterjal, mis valmistatud päikesest, vihmast ja õhus leiduvast süsinikust. Täispuitmööbel on 100% biolagunev, erinevalt paljudest sünteetilistest materjalidest. Puidu valikulise raie kohta kehtivad ka ranged õigusaktid, et tagada loodusvarade säästev allikas. 


Mitmekülgsus

Puitmööbel võib olla üllatavalt mitmekülgne, olenemata toa sisekujundusest. Olgu tuba tööstuslik, minimalistlik, maalähedane - võite loota, et puitmööbel sobib kenasti sisse. Kvaliteetne puitmööbel ei lähe kunagi moest välja. Ka siis, kui sisekujundus aja jooksul muutub, jääb täispuidust mööbliese sageli tähelepanu keskpunkti. Täispuidust sisustusel on oma funktsionaalsus, millega teised disainervalikud konkureerida ei suuda. 


Lihtne puhastada

Puitmööbel vajab aeg-ajalt puhastamist. Seda tasub hoida päikesevalguse eest ning veenduda, et puuduks kokkupuude veega. Kogunenud tolmu, puru või mustuse eemaldamiseks kasutada vaevalt niisket mikrokiudlappi. Tolmu eemaldamine eemaldab ka väikesed osakesed, mis võivad pinda kriimustada. Vältida tuleb spetsiaalse tolmupoleerimisvahendi kasutamist, kuna see võib imbuda puitu ja seda jäädavalt kahjustada.


Tark investeering

Täispuidust mööblieseme ostmist võib pidada kasulikuks investeeringuks, sest see kestab väga kaua. Odavam mööbel tuleb tavaliselt mõne aasta jooksul välja vahetada, mis tekitab ka prügilatesse tarbetuid jäätmeid. Erinevalt sünteetilisest mööblist ei pea puitmööblit korduvalt välja vahetama. Puitmööbli viimistlemine on lihtne ja odav viis vanema mööblieseme loomuliku ilu taastamiseks. Seeläbi on võimalik anda sellele teine, kolmas või isegi neljas elu. 


Tutvu kogu meie tootevalikuga siin!


Lisa kommentaar

Email again:
või
Maksa hiljem