Kommenteeri
Kevad on saabunud, ilmad soojenemas ning praegu on õige aeg hakata mõtlema oma aia kujundamisele. Sealjuures ei saa unustada aiamööblit, mis leiab kogu suve vältel palju kasutust. Võib öelda, et taimede kõrval on aiamööbel tähtsamaid kujunduselemente. Lisaks välimusele, on sama oluline ka mööbli vastupidavus ilmastiku muutustele, kuumale päikesele ja tugevale vihmale.
Oleme välja toonud klientide seas lemmikumad tooted nii aeda kui terrassile. 

Aiatool Ivo

See Eestis toodetud aiatool on valmistatud naturaalsest puidust ja kanepi köiest. Ivo sobib hästi kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes - ideaalne terrassile, kaminatuppa, saunamaja ette. Tooliga kaasas on padi, mis toetab istudes kaela. Saadaval kolm eri värvi - must, pruun, hall. Lana sarja tooted

Lana sari on valmistatud vastupidavast männipuidust. Puiduplaadi pind on tehtud spetsiaalse harjaga, mis rõhutab puidu loomulikke omadusi ning toob esile puidu mustri. Iga toode on unikaalne puidumustri, okste, värvitooni, värvi ühtluse ja harjatud soone sügavuste poolest. Värvitooni mõjutavad näiteks vaigu kogus, puidusüdamik ja koostis. Lana sarja tooted värvitakse esmalt veekindla veepõhise peitsiga, mille järel töödeldakse pinda kolm korda veepõhise akrüüllakiga. Mõlemad töötlused on mõeldud spetsiaalselt välimööblile, muutes mööbli niiskuskindlaks. Kõik tooted on saadaval neljas erinevas toonis.


Söögilaud Lana Ümmargune (115x115x76cm)Söögilaud Lana (150x88x76cm) ja (200x88x76cm)Pink Lana (200x38x45cm) ja (150x38x45cm)Tool Lana (48x88x54cm)Diivanilaud Lana (120x66x45cm)Diivanilaud Harri

Harri on mitmeotstarbeline, sobides nii elutuppa kui ka õue terrassile. Seda võib kasutada abilauana, kuid miks mitte ka aluseks lillepottidele. See Eestis toodetud laud on valmistatud männipuidust ning omab ilusat puidumustrit. Harrit on valikus kahte mõõtu. Kombineerides kokku kahte erinevas mõõdus lauda, on võimalik luua imeline komplekt. Valikus kolm värvitooni - pruun, must, pruun/must.

Tutvu kogu meie tootevalikuga siin!

Lisa kommentaar

Email again: