Kommenteeri
Kuigi meie Nuti Mööblikauplustes on väljas kõik top-madratsid, siis suurem osa madratsivalikust on leitav siiski meie e-poest, mis võimaldab tuua ostjani suurema hulga tooteid. Madratsi tellimine veebist võib tunduda hirmutav ja riskantne, kuid tegelikult on see sama ohutu ning isegi lihtsam, kui tavapoest ostes. Ka meie klienditeenindus on just selleks, et arvestada Teie soovidega leidmaks just nimelt see õige madrats. Oleme kirja pannud mõned soovitused, mille peale mõelda enne madratsi ostmist veebist.

1. Kaaluge oma eelarvet
Eelarve määramine on oluline mitmel põhjusel. Esiteks aitab see vältida Teie hinnavahemikust väljajääva eseme valimist. Võite arvata, et kõrgem hinnasilt võrdub parema unega, kuid see pole alati nii. Määrake hinnavahemik, mis on Teie ja Teie rahakoti jaoks mõistlik. Teiseks aitab eelarve omamine valdkonda kitsendada. Oma eelarvega saate keskenduda mudelitele, mis jäävad Teie hinnavahemikku, ja ignoreerida ülejäänuid.


2. Valige madratsi tüüp
Madratsi valimisel on oluline mõista nende materjalide põhimõttelisi erinevusi tunnetuse, jõudluse ja maksumuse osas. Meil on saadaval nii pocket-vedrusüsteemiga ja bonell-vedrusüsteemiga madratsid kui ka poroloonmadratsid. Madratsi materjal aga määrab selle kõvaduse ning kandluse. 
Kuidas valida omale õiget tüüpi madrats, loe meie madratsi valimise ABC-st siit.


3. Valige madratsi suurus
Madratseid on nii standardsuurustes kui ka erimõõdus. Standardmadratsite mõõdud on 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200cm. Kui Teil on kodus erimõõdus voodi, siis on võimalik tellida ka erimõõdus madrats. Meie erimõõdus madratsite valik on leitav siit!


4. Mõelge oma m
agamisasendile
Kui Te pole mõelnud varasemalt oma magamisasenditele, soovitame madratsi valimisel sellele tähelepanu pöörata. Selili magajatele soovitame valida keskmise jäikusega madratsit, mis aitab tõsta selgroogu ja seada selle neutraalsesse asendisse. Keskmise tugevusega madrats on suurepärane valik ka kombineeritud magamisasenditele, kuna see loob tasakaalu rõhu leevendamise ja toe vahel. Külili magamine avaldab suuremat rõhku õlgadele ja puusadele, mistõttu soovitame valida pehmem madrats. Kõhuli magajad vajavad vastupidiselt külili magajatele jäika madratsit, mis toetaks puusasid tõstes need õlgadega samale joonele.


5. See on lihtsalt nii mugav!
Veebis ostlemine on lihtsalt mugav, sest sellele ei kehti kellaajad ega asukohad. Madratsivalikut on võimalik sirvida nii päeval kui öösel ja kõikjal, kus soovite. Samuti ei tunne Te osteldes müügimehe pealetükkivat survet. Madrats tuuakse Teile koju kätte toote juures märgitud aja jooksul ning kogu Eesti piires maksab transport 20 eurot. 6. Proovi järele ja küsi nõu!
Kui siiski tunnete, et tahate madratsit enne ostmist proovida, saab seda teha meie Nuti Mööblikauplustes üle Eesti. Hetkel asuvad 7 kauplust Tartus, Viljandis, Kuressaares, Märjamaal ja Järvakandis, kus kõigis on väljas meie populaarsemad tooted. Nuti Mööblikaupluste täpsed asukohad leiad siit!
Meie klienditeenindus on avatud iga päev kell 09-17!
Lisa kommentaar

Email again:
või
Maksa hiljem